Світлодіодні лампи Baxster H1 12V 6000K PL (Power Light) 2шт.
Світлодіодні лампи Baxster H1 12V 6000K PL (Power Light) 2шт.
Компактні, але потужні світлодіодні лампи на базі світлодіодного модуля TX-3570 з активним охолодженням за допомогою безконтактного кулера на основі магнітної левітації. Дані лампи мають потужність 110 Вт на комплект і світловіддачу на рівні 11000 Лм, що практично вдвічі більше ніж у ксенонових ламп з такою ж потужністю.
Завдяки компактному розміру кулера (менше 3 см) дані лампи стають практично в будь-яку фару без додаткових адаптерів та доопрацювань. Корпус виконаний із сплаву стандарту Aviation aluminum 6063. Мідна підкладка чіпа + потужний безконтактний кулер на основі магнітної левітації забезпечують комфортну температуру для роботи потужного чіпа.
Лампи обладнані системою обходу контролю лампи, що згоріла (обманка), яка емулює роботу оригінальної лампи і не видає помилок на щитку приладів. Ця система працює з практично всіма автомобілями Європейського та Американського ринку (VW group, GM group, Chrysler, Ford та ін.)
Характеристики ламп:
- Цоколь: H1
- Потужність: 110 Вт (комплект)
- Світловий потік: 11000 Lumen (комплект)
- Світлова температура: 6000 Kelvin
- Робоча напруга: 9 – 21V
- Водонепроникність: IP68
- Матеріал корпуса: алюмінієвий сплав класу 6063 + мідь
- Робоча температура: -40 °C - +80 °C
- Чіп (Діод): TX-3570
- CANBUS обман: так.
- Охолодження: кулер на гідродинамічному підшипнику 3010
- Термін служби: 50000 годин
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Лампа світлодіодна - 2 шт.
- Інструкція із встановлення
- Коробка
- Цоколь H1
- Гарантія 12 місяців